Багаті ті, які по нафті ходять

SambirWZ
25

Багаті ті, які по нафті ходять

Цю подію у Старосамбірському “білому домі” назвали історичною і розповіли про неї не без долі патетики. Якось так: «У кабінеті голови Старосамбірської районної ради Тетяни Терлецької відбулось підписання Меморандуму про співпрацю у сфері соціального розвитку Старосамбірського району між районною радою (Т. Терлецька), районною державною адміністрацією (Р. Пупа), Страшевицькою сільською радою (Г. Гривнак), Волянською сільською радою  (І. Владичак) та Товариством з обмеженою відповідальністю «ЮСЕНКО НАДРА» в особі директора А. Левицького терміном на три роки – 2020-2022 роки».

Простіше сказати, видобувне підприємство провадить на території свою діяльністю, а відтак – має допомагати місцевим людям у соціально-економічного розвитку сіл Страшевицької та Волянської сільрад. Підприємство здійснюватиме співфінансування проєктів з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання об’єктів соціальної та дорожньої інфраструктури на загальну суму 2 650 000 гривень впродовж трьох років.

Місецва влада вважає, що це має стати прикладом і для інших підприємств, які працюють на території сіл. Дав би Бог, щоб так і було…

Таку ж угоду з ТзОВ «ЮСЕНКО НАДРА» того ж дня підписала і Самбірщина. Автографи під документами поставили очільники Самбірської районної ради,РДА, Чукв’янської ОТГ. Обсяг фінансування – 1 200 000 гривень.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити