Баскетболісти пам’ятають Володю Яцковського

SambirWZ
163

Баскетболісти пам’ятають Володю Яцковського

Володимир Яцковський у Самборі (і не тільки) був знаним баскетболістом. Талант спортовця передався йому від батька, який багато літ керував місцевою спортшколою.

ДО СЛОВА, і дар бути організатором спорту так само передав синові. Володя, працюючи в ратуші, багато літ влаштовував змагання і особливо пишався тим, що залучає дітвору. Нині дітвора уже виросла, однак і досі пам’ятає свого наставника. А послідовники доброго тренера влаштовують у рідній ДЮСШ турніри пам’яті Володимира Яцковського.

У змаганнях з баскетболу серед дівчат, 2003-2005 років народження, взяли участь команди Червонограда, Самбора та Яворова. Так і розділили поміж собою п’єдестал пошани. Юнаки-баскетболісти змагалися у віковій групі, 2005 року народження та молодші. Кращих з поміж себе визначали команди Дрогобицької, Мостиської та Перемишлянської ДЮСШ. Самбіряни вибороли перше місце, друге здобула команда Дрогобича, третє – Мостиська. Відділ у справах молоді та спорту Самбірської міської ради, де Володя працював, висловив вдячність усім учасникам та тренерам Ірині Чопко, Наталії Шкімбі, суддям турніру.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар