Батьки страшевицьких школяриків візьмуться за туалет?

SambirWZ
180

Батьки страшевицьких школяриків візьмуться за туалет?

Ми не часто повертаємося до своїх попередніх публікацій, бо навчилися з роками, що не редакція вирішує проблеми, а люди, ми лише інформуємо. Однак після статті про те, що дітям у Страшевицькій школі  некомфортно, викликала певну реакцію. Ми навіть дізналися, що у той туалет, який є, уже одного разу упала дитина. Це взагалі жах…

Зателефонував хтось із сіль-ських, представився Степаном і влаштував  репортерові своєрідний допит: звідки ви, пане кореспондент, взяли такі факти, хто скаржився з цього приводу і за чиєю вказівкою ми таке паскудство написали? Довелося пояснювати, що тема виринула на сесії Старосам-бірської районної ради, що ми  не в тому статусі, аби виконувати чиїсь вказівки-замовлення. Зрештою, почули у слухавці, що тепер і редакція, і депутат Батючок, який загострив питання, матимуть проблеми. Проте, кінцівка розмови була оптимістичніша, ніж початок. Чоловік так і сказав: я зрозумів, що треба збирати батьків і будувати школярикам туалет, щоб більше ніхто наше село не публічив. Щиро дякую пану Степану за таку реакцію.

Могли б про це не писати, бо, схоже, історія з туалетом у Страшевицькій школі підходить до логічного завершення, але в науку іншим скажемо: придивіться і у інших закладах до таких, здавалося б, дрібничок і, упевнені, гуртом можна всілякі проблеми долати.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар