Батько сина зарубав

SambirWZ
180

Батько сина зарубав

У селі більше шкодують вбивцю, ніж його жертву

Ця трагедія сталася в одному зі сіл Самбірщини позаминулої середи. Тамтешній мешканець дав знати поліцейським, що до його помешкання прийшов земляк, який був напідпитку, і розповів, що зарубав свого сина. Ударив його кілька разів по голові сокирою, коли той спав.

Слідчо-оперативна група одразу прибула на місце події. Мовою поліцейських тлумачення виглядають так: “Встановлено, що в той вечір 51-річний місцевий мешканець, до слова, інвалід третьої групи, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, повернувся додому о 20.15, взяв з господарського приміщення сокиру, пройшов у кімнату, де спав його 24-річний син, та завдав йому чотири удари по голові гострою частиною сокири. Від отриманих травм син помер. Як пояснив батько, у такий спосіб він хотів помститися сину за те, що той принижував його та бив”. Батькові світить ув’язнення: від семи до п’ятнадцяти років.

Ми не могли обмежитися лише сухим повідомленням, бо справа резонансна та й не так часто батько позбавляє сина життя… Ми зателефонували у сільраду, у якій, як правило, знають все і про всіх. Розповіли, що в селі більше шкодують батька, ніж сина, який так безглуздо загинув… Мати хлопця була у розлученні з чоловіком, мешкає в одному з райцентрів Львівщини. Син жив з батьком. А того дня тато зі сином начебто разом орали город, а потім син попросив грошей у тата, бо заборгував у сільській крамниці. Той не дав. Чи була поміж ними шарпанина на цю тему, сказати не можемо. Та, видно, батькові уже так допекло, що взявся за сокиру. Хоч про покійних не прийнято говорити зле, але й від правди не втечеш. У сільраді кажуть, що син справді часто ображав батька, бив. Негідно поводився і з бабусею, якій довелося переселятися у інший район. Сам хлопець на початку війни попросився у військкоматі, щоб його мобілізували. У сільраді не могли ствердити, чи він був у зоні АТО, чи на мирній території, але посвідки учасника бойових дій начебто не мав. Що його змусило поводитися з рідними саме так, як поводився, сказати важко…

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар