Без трьох медсестер в дитячій реанімації не обійтися

SambirWZ
194

Без трьох медсестер в дитячій реанімації не обійтися

На сесію міськради прийшли медсестри дитячого реанімаційного відділення. Ні, вони не просили зарплати, як це було раніше, вони хотіли врятувати три медсестринські ставки, без яких і життя – не життя.

Одна з візитерок пояснила, що відбулася оптимізація у колективі і вийшло так, що “під ніж” потрапили три ставки. І хоч медсестер начебто вистачає, але складається так, що у цих людей відпустки по 40 днів, хтось хворіє, хтось їздить на курси і виходить, що усі працівники – на вагу золота. У дитячій лікарні працювати складніше, ніж у дорослій. Медсестра сказала, що колись після закінчення училища, працюючи у хірургії, могла за годину поставити 10 крапельниць, а у дитячому відділенні – одну за годину, бо діти – це специфічний контингент.

Одне слово, усе звелося до того, що головний лікар ЦРЛ Степан Скірин вчинив неправильно, підписуючи наказ про скорочення трьох ставок… Сам Степан Іванович доповів депутатам, що у колективі між реанімаційним відділенням та педіатричним – ворожнеча, тому одні медсестри не хочуть допомагати іншим, а могли б… Згадав, що у дитячу лічницю часто приїжджали представники обласного департаменту і бачили незаповнені ліжка, тому оптимізація була неминуча. Депутати, обговорюючи тему, стали на бік медсестер. Роман Павлішак порадив знайти кошти для молодших медиків десь серед працівників господарських дворів. Степан Кузьо нагадав колегам, що одного разу вони уже цофнули взад своє попереднє рішення з приводу оптимізації стоматполіклініки. Спочатку перетворили її у відділення ЦРЛ, а потім повернули звання поліклініки, хоча зубники працюють уже давно як приватники. А медики дитячої як приватники не працюють, і їх ще й коротять. Ліля Гейник підійшла з іншого боку: влітку діточки хворіють, бо аграрники сиплять на поля хімію, що викликає алергію та іншу біду. І тоді їх рятують в дитячому відділенні і дитячій реанімації, тому коротити там людей не можна. Світлана Дутко взагалі здивувалася: сесія не приймала наказів про вивільнення людей, і це проблема виключно головного лікаря. Степан Скірин обіцяв наказ переглянути на користь медсестер і пішов. Все так просто, але хіба не можна було обійтися без сесії міської ради?

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар