Богдан Марчук хоче «вольєр» для пияків,

SambirWZ
84

Богдан Марчук хоче «вольєр» для пияків,

аби ті не займалися карате у санпропускнику і не били невинних санітарок

Як тільки на трибуні сесії районної ради з’явився головний поліцейський Роман Чекас, головний лікар ЦРЛ Богдан Марчук згадав давню проблему лікарів – ситуацію у приймальному відділенні. 

ШВИДКА, скажімо, привозить п’яного – явище звичне, позаяк сердешні люди, коли бачать на вулиці лежачого пішохода, вважають, що він тимчасово заслаб. І йому треба медичної допомоги. Хворий лежить в пропускнику, куди поступають інші пацієнти і багатьом, у тому числі і родичам, це не конче приємно. Але одна справа, коли хтось мирно сопе на тапчані, а інша – коли трохи прийде до тями і починає буянити. Один такий, за словами пана Марчука, показував прийоми карате… Тоді вже шибки літають, а медперсонал не може втихомирити бійця. Богдан Марчук обізвав п’яних «свинями» і рекомендував облаштувати у місті щось на зразок медвитверезника, який ніжно назвав «вольєром». Радив садити пияків на 15 діб, щоб вони підмітали вулиці або «помили районну раду» – ніби вона брудна? Одного разу санітарка пані Люба показувала головному лікареві свою руку зі синцем, отриманим від п’яного хулігана на роботі. Орест Чекас порадив пану Марчуку у таких випадках негайно кликати на поміч поліцейських, бо у приймальному відділенні чоловіків нема. Хоча знадобилися б, адже є ситуації, коли хворого треба нести на ношах на поверхи, а підняти нема кому. Пан Марчук каже, що в шпиталі уночі ночує в межах 200 хворих, які зовсім не захищені від нападів хуліганів, а тому просив, щоб поліцейські так намалювали маршрут, аби він проходив біля лікарні. Ну, скажемо так, на всяк випадок. Хоча, за словами Романа Чекаса, патрульних, які заступають на ніч, лише 13 – і це в ідеалі, бо трапляється, що й поліцейські хворіють, і у відпустки ходять… А протягом доби фіксують 30 повідомлень і скрізь треба бути.

Ми б до теми лікарняного санпропускника додали і певну нервозність. То вчительки, які горілки й не нюхали, мчали здавати кров на аналіз, то ще один тверезий керівник, аби довести свою непитущість, йде туди ж, а за ним активісти з відеозйомкою… Чуєте, люди, то вже якесь дно…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити