Богдан Опришко послав депутатів з нерівними ногами у… військкомат,

SambirWZ
205

Богдан Опришко послав депутатів з нерівними ногами у… військкомат,

а Юрій Гамар поцікавився у кореспондента «Високого Замку», яку газету він іде докінчувати

У вівторок обранці Самбірської міської ради нарешті зібралися. Це була третя і, як видається, вдала спроба заспівати Гімн. Щоправда, на його величність Кворум чекали більше години. Хоча і зійшлося рівно стільки, скільки треба, але якщо хтось один вийде, то жодне питання не пройде.

На розгляд винесли більше сорока питань, ще зо два десятки додали. Якщо такими темпами депутати будуть збиратися, то цього порядку денного вистачить до зими.

Потім у розминці мер Юрій Гамар розповів про те, що другий рік поспіль день міста відзначають за кошт громади. Торік на одного мешканця припадало 7 гривень, нинішнього – 9. Ніби й небагато, але писаки, за словами Юрія Петровича, писали, що дорого. Попередники, натякнув, гроші з бюджету не брали, а потім начебто “відмивали”… Ну, пан Гамар не був би паном Гамаром, якби попередників не згадав. Далі стало цікавіше, бо він розповів про інцидент у день міста, коли підприємець, який має на площі Ринок розважальні атрибути для дітвори, не захотів на один день вступитися, хоча мер обіцяв не брати з нього оренди у День міста. Це питання на прохання мера внесли у порядок денний. Прозвучало приблизно так: чи вулиця керує в місті, чи ратуша? Коли дійдуть до цієї проблеми, розповімо більше. Наразі мерові соромно, бо на день міста приїхали делегації з-за кордону, а на центральній площі розбірки з підприємцем, які провадила поліція. Проте, жодним словом мер не обмовився, що поліція знадобилася після того, як хтось із активних прихильників влади жбурнув до асфальту і понівечив одну дитячу машинку.

А потім від імені громади взяв слово активіст і воїн АТО Богдан Опришко. Він звернувся до присутніх депутатів, хоча мав на увазі тих, кого не було, хто регулярно не відвідує сесії. Передамо коротко його міркування. Він вважає, що половина депутатів себе зганьбила. Приходять голосувати тільки за ті питання, за які їм проплачують товстосуми – треба сказати, серйозне звинувачення, такого ми ще не чули. Обранці, зі слів пана Опришка, забули про місто, дехто навіть блокував спорудження майданчика на вулиці Шухевича. Депутати нищать нашу медицину. А тому треба домагатися припинення повноважень депутатів-прогульників. А для того, щоб їм увійти в історію, то найліпше піти у військкомат. Там приймуть, навіть якщо одна нога довша за іншу, а потім будуть Піски, Широкине і, як ми збагнули, вічна слава. І ще попросив депутатів призначити заступників мерові, бо йому самому важко. Зі слів пана Богдана, депутати “торгуються” на цих посадах, щоб урвати щось собі з того, що не урвали раніше.

У цьому місці наш репортер був змушений залишити поважне зібрання, щоб написати цю замітку акурат перед відправкою газети у друкарню. Але міський голова розцінив це інакше, мовляв, покидаєте нас, бо відчуваєте, що нічого цікавого не буде? Я мусив назвати істинну причину – газету докінчити, проте мер вирішив уточнити, яку саме. Ну, такі жарти у нашого Юрія Петровича.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар