Бойківська, чи Проклята?

SambirWZ
239

Бойківська, чи Проклята?

Потойбічні сили Юрій Гамар відмінив…

На сесії міської ради заслухали питання щодо закладених коштів на ремонт самбірських доріг. Називали різні цифри: від десятків до сотень тисяч гривень. З одних вулиць гроші знімали взагалі і “переносили” на інші, мотивуючи це тим, що на певних ділянках ремонт є більш важливим і затратним.

Оскільки депутатам не дали у паперовому вигляді запропонований кошторис ремонту доріг і не можливо нормально орієнтуватися у цифрах, питання здобуло бурхливе обговорення.

Обранців цікавило, доки в центрі міста будуть лежати палети з бруківкою? Бруківку обіцяли невдовзі викласти біля Народного дому, а тією, що залишиться, вимостять вулицю Бойківську. А скільки її там залишиться, невідомо – на всю вулицю, чи на половину, чи чверть… Роман Пицик взагалі запропонував перейменувати вулицю Бойківську на Прокляту, бо її вже роками ніяк не можуть відремонтувати. Юрій Гамар парирував, мовляв, ми не будемо зв’язуватися з потойбічними силами і Бойківська залишиться Бойківською.

Депутати проголосували “за” дорожнє питання та домовилися, що і надалі можна буде вносити зміни у розподіл коштів на дороги.

 

Юрій БАРНА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар