Бої чемпіонів

SambirWZ
263

Минулого разу, розповідаючи про зимовий футбол, ми зі слів голови місцевого «Колоса» Руслана Хомина анонсували матчі між найсильнішими, тобто заключні матчі кубка Самбірщини з мініфутболу. Нагадаємо, близько трьох десятків колективів району боролися за престижні трофеї. Отож, минулої неділі спортивні майданчики вирували пристрастями і не всім попереднім переможцям поталанило підтвердити реноме найсильніших…

ПЕРШИМИ розіграли фінал кубка другої ліги. У напруженій боротьбі Ралівка перемогла Раково. У фіналі кубка першої ліги «Б-13» Самбір переміг Викоти. У півфіналі фіналісти переграли команди Купнович і М. Білини відповідно.

У основному фіналі кубку вищої ліги бронзовий призер чемпіонату ФК «Дубляни» переміг чемпіона ФК «Романтик». У півфінальних поєдинках ці команди здолали Городище і Острів.

Своєрідною сенсацією цих боїв стала участь наших земляків, яких цілком можемо назвати авторитетами футболу. За наші команди виступали Вадим Янчак «Олександрія», Богдан Іванченко, Михайло Писко «Агробізнес» Волочиськ, Борис Крушинський, Богдан Куртяк, Павло Малецький – ФК «Львів», Віталій Теплий, Назар Малецький – «Карпати» Львів. Чимало досвідчених ветеранів: Ігор Теплий, Ігор Леськів, Віталій Стародуб, Іван Ільчишин, Ігор Явірський, Дмитро Яджин, Іван Ковалик, Микола Козак, Андрій Габян, Михайло Кіт-Копиляк, Михайло Сікорський та багато інших. І хлопці зігрілися взимку, і досвід передали новачкам…

Це завершальні матчі сезону 2020 року. Хоча він був не зовсім повним через ковід, але вдалося провести чимало заходів. Загалом спортсменам району вручили понад 1200 медалей, 150 кубків, інші призи. Ось такий у нас «урожай», констатував Руслан Хомин.