Важкі фури товчуть новенькі дороги

SambirWZ
167

Важкі фури товчуть новенькі дороги

Спека диктувала свої дорожні умови. Якщо колись, коли у нас не було шляхів, то на великі фури мало хто реагувавбо товчи ями, чи не товчибайдуже. Теперінакше.

Майстри доволі не зле і активно ремонтують дороги, а фури їх нищать. Асфальт при спеці більше тридцяти не витримує навантажень. Це проблема усієї України і Самбірщини зокрема. Депутати районної ради приймали звернення з тим, щоб удень важкі машини не їздили, але ж їздять.

Мешканець Біскович, він же виконуючий обовязки голови районної ради Андрій Бобак у рідному селі зазнимкував вранці важку автівку. Наздоганяти не ставІ того ж таки ранку взяв участь у короткій нараді, яку організував голова РДА Микола Фрей. Очільник району багато не говорив, а просто розпорядився поліцейським та рятувальникам, управлінню сільського господарства, щоб спільними зусиллями припинили рух фур. Зараз йдуть машини латифундистів із зерном. А як скінчиться збіжжя, поїдуть цукрові буряки, соняшник, ріпак і все інше, що росте на землі. Андрій Бобак, розмірковуючи про це, понарікав, що Самбірщина зі своєю сільською продукцією, і надалі залишається сировинним придатком для великихземлевласників“. Керівник управління сільського господарства Микола Анич запевнивВисокий Замок“, що будуть перевіряти кожну фуру, адже перевозити можна лише 20 тонн. На трасах стоять обмежувальні знаки, але на них мало хто реагує. Великі латифундисти, аби економити на пальному, воліють перевозити свою продукцію великими автівками і тим самим творять елементарнепорушують правила дорожнього руху, за які треба відчутно штрафувати. Микола Анич зазначив, що того дня разом з поліцейськими провели рейд на Самбірщині. Затримали три фури, дві з яких були навантажені. Оштрафували. За порушення правил дорожнього рухуне побачили обмежувальних знаків. Одна занадто важка машина обійшлася перевізникам у 250 гривень.

У пятницю після обіду чотири журналісти під керуванням заступника голови райради Андрія Бобака поверталися з Чукви. Андрій Іванович, пригадавши рекомендації очільників державної влади Олега Синютки та Миколи Фрея, проявив у нашій присутності пильність, зупинив велику вантажівку, по вінця навантажену лісомкругляком. Зателефонував керівнику поліції Олегу Сушку. Був владоможець настільки схвильованим, що навіть забув привітати пана підполковника з Днем національної поліції. За якусь хвилю часу до ралівського моста, біля якого наш екіпаж зупинив ліс, приїхали поліцейські. Андрій Іванович був після того спантеличений і згіршенийвиявляється, усе, що можуть зробити у такій ситуації стражі порядку, то попередити водія: якщо зрушить з місця до девятої вечора, то матиме штраф. А пан Бобак думав, що оштрафують чоловіка, який насмілився прокладати важкою технікою рови на теплій і змореній спекою асфальтівці.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар