Варикозу можна позбутися в Самборі! Без скальпеля! І додому – у той же день і на своїх легких ногах!

SambirWZ
412

Варикозу можна позбутися в Самборі! Без скальпеля! І додому – у той же день і на своїх легких ногах!

Медицина, хто б і що не казав, йде вперед і ті операції чи процедури, які ми вважали років десять тому недосяжними для провінційного міста, тепер стають реальністю. Знаний на наших теренах хірург Микола Юркевич належить до тієї плеяди молодих місцевих лікарів, які не почивають на колишніх лаврах, послуговуючись давніми знаннями, а постійно вчаться, удосконалюючи досвід, шукають новизну і пропонують клієнтам те, що раніше можна було робити лише у Києві чи Львові. Завдяки йому та колезі зі Львова, лікарю-хірургу Артему Чеховському операції на вени уже можна успішно проводити в Самборі і без скальпеля. Є перший позитивний досвід.

-Миколо Миколайовичу, на скільки поширеним є варикоз? Здається, ви, працюючи на УЗД-апараті, знаєте це достеменно.

-За підрахунками статистів, приблизно 30-35 відсотків населення України до 35 років уже ходить з варикозом. Недуга прогресує в силу різних обставин і молодшає з кожним роком. Варикозне розширення вен нижніх кінцівок стає дуже поширеною хворобою у світі.

-Як можна розпізнати його у себе?

-Дуже просто. Видно на ногах змінені вени, можуть утворюватися виразки – і це вже певні стадії хвороби. Важкість у ногах при ходьбі, нічні судоми, швидка втомлюваність. Це вже той час, коли треба звертатися до лікаря.

-Раніше варикоз лікували з допомогою скальпеля. Тепер є лазерне лікування, за яке ви взялися…

 

-Особливість лазерного лікування у тому, що вени не видаляють, не потрібно наркозу, тривалого реабілітаційного періоду, не залишаються шрами. Пацієнт після процедури відразу повертається до звичного життя. Лазерне лікування в Україні стає буденним. Його ефективність уже доведена часом.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар