Варто було досі невпізнаному літаючому об’єкту приземлитися в Библо, як село в одну мить стало найпопулярнішим

SambirWZ
127

Варто було досі невпізнаному літаючому об’єкту приземлитися в Библо, як село в одну мить стало найпопулярнішим

Ми до останньої хвилі не наважувалися ставити цю публікацію у газету, бо від самого початку, незважаючи на знимки у соціальних мережах, сумнівалися, чи це, бува, не фейсбучна розвага? Але навіть якщо літальний апарат, який несподівано приземлився у селі Библо на Старосамбірщині, і справді літає, то з одного боку – приємно, що виросли свої винахідники, з другого – ні, бо то чистої води контрабанда. Проте, зателефонували людям з тамтешньої території, яким не можна не довіряти, і ті, не вдаючись у деталі, внесли ясність – правда.

Як повідомив депутат райради Василь Курій, саморобний вертоліт транспортував 11 ящиків контрабандних цигарок. Ми більш-менш уявляємо, яка то «велич» – 11 ящиків, але не знаємо, як то все влізлося. Пан Курій твердив, що пілот втік, однак прикордонники встигли затримати, не виключено, причетних до контрабанди. Депутат зазначає, що два із затриманих – мешканці Самбірщини, а один – зі Старосамбірщини. Сам апарат саморобний, але зліплений доволі професійно. «Двигун від мотоцикла BMW «волочив» на собі ще й пілота», – зазначив Василь Курій.

Окремі Інтернет-сайти звернулися за коментарями до Головного управління Національної поліції у Львівській області, однак речниця Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська зауважила, що цю ситуацію може прокоментувати Держприкордонслужба України. Своєю чергою, речник Мостиського прикордонного загону Іван Галкін зазначив, що коментувати виявлення у селі Библо саморобного літального апарата він не може через таємницю слідства. Однак, із його слів випливає, що такий випадок справді мав місце. «І Служба безпеки України теж не коментуватиме ситуацію, бо триває слідство», – сказав Львівському порталу Іван Галкін.

…Мої любі бойки радіють, що у них зросли талановиті винахідники, але ж двоє із затриманих – зі Самбірщини! То ж не відбирайте дві треті слави у сусідів.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар