Василь Курій заступився за активістку, яку побили і образили за те, що ліс захищала

SambirWZ
157

Василь Курій заступився за активістку, яку побили і образили за те, що ліс захищала

Власник пилорами у нетверезому стані вдарив ногою активістку Олену Бобровську-Микиту, яка раніше викривала незаконну рубку лісів – таке повідомлення з посиланням на депутата Старосамбірської районної ради Василя Курія з’явилося в Інтернеті, а ми, відповідно, не могли не зреагувати, бо то скандал!

«Я з дочкою і дворічним внуком відпочивала на березі річки. Річкою, де ми купалися, перевозили ліс. Я зробила фото, а водій лісовоза це побачив. Розвантаживши машину, ділки підійшли до мене. Було їх четвероВасиль Б., Олег Я., Марян П., Андрій Ф. Від них разило спиртним. Василь вдарив мене ногою, а всі інші почали словесно ображати в присутності моєї дочки і внука, який розплакався“, – розповіла Олена БобровськаМикита.

Після цього вона звернулася до правоохоронних органів та зняла побої. Василь Курій висловив міркування, що активістку побили за те, що раніше розповіла журналістам про безчинства у лісі та лягала під лісовози, перекриваючи їм дорогу у ЛопушанціХоминій. Відомо, що жінка у 2013-2015 рр. виступала проти незаконних рубок, які проводили під прикриттям одного з лісгоспів. Місцеві активісти, зокрема наша Олена, звернули увагу на порушення, поліція відреагувала. Зясувалося, що документи на проведення робіт отримав підприємець, але за фактом рубав зовсім інший. Зафіксували порушення: робота гусеничної техніки, використання незареєстрованої робочої сили, порушення технологічної карти рубок, вихід за межі рубки і таке інше. Виїхали екологи і були шокованіпідтвердили порушення і збитки. Виїжджали представники служби охорони праціна пилорамі працювали шість незареєстрованих працівників, які підтвердили, що працюютьна чорно“. А далісправа припадає пилюкою на чиємусь столі, власник пилорами продовжує працювати, порушуючи закони. Всі в районі про це знають. Подейкують, що його сила в одній із правоохоронних структур, де працює родичка нехлюйного підприємця, розповів Василь Курій.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар