В гори приїжджатиме справжній професор

SambirWZ
218

В гори приїжджатиме справжній професор

Ще далеко до випускних тестів у школах чи вступної кампанії, а репетиторська лихоманка уже стартувала з початком нового навчального року. Навіть у десятикласників. Один урок (година) з учителем коштує від 50 до 150 гривень. В залежності, чи з групою працює, чи індивідуально.

Взагалі, то є дуже добрий підзаробіток для педагогів, які, звичайно, хочуть заробити. Але виникають питання: чи тести так складають, аби вони були недосяжними для вступника у виш, чи вчителі недоучують у школах, аби потім за додаткову платню готувати абітурієнтів. У цьому ми ще не розібралися, але факт залишається: розум дорого коштує, якщо  враховувати те, що деякі заможні батьки своє чадо возять навіть до львівських репетиторів з університетів, не довіряючи місцевим. Діти незаможних батьків, а тим паче з сільської місцевості, опиняються у ситуації ображених долею…

Тепер власне про це. З 2005 року триває освітня програма, яку запровадив для своїх юних земляків народний депутат України Андрій Лопушанський. Минулої п’ятниці в Хирові, Добромилі та Старому Самборі був професор Київського Національного Педагогічного університету імені Драгоманова Анатолій Кудін. Він зустрівся з майбутніми абітурієнтами та розповів про переваги навчання на курсах, які запровадив народний депутат. Навчання проходить дистанційно – в школах є сучасне онлайн-спілкування, яке запровадив нардеп, і діти мають змогу спілкуватися з викладачами. Щомісяця до них приїжджатиме професор з Києва, який уже наживо побалакає з дітьми. Курси триватимуть 7 місяців, а ціна за послугу доволі символічна – 200 гривень у місяць.

 

Йосип МАЛАНЯК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар