В Добромилі розучилися рахувати…

SambirWZ
41

В Добромилі розучилися рахувати…

Чогось наш Добромиль вирішив прославитися цьогорічними виборами… І спостерігачі «Опори» висловили свої претензії. Зокрема, вони з’ясували, що 4 листопада члени Добромильської міської територіальної виборчої комісії, які повинні були перерахувати голоси виборців за депутатів до Львівської обласної ради на трьох виборчих дільницях – Добромиль, Болозів, П’ятниця, де раніше виявили фальсифікацію, вирішили не перераховувати голоси та поїхали здавати протокол до Львівської обласної ТВК.

«ВРАНЦІ до комісії навідався невідомий чоловік, який приніс заяву про те, що його дружина начебто не писала скарги до Львівської обласної ТВК про розбіжності у даних протоколів на цих трьох виборчих дільницях. Саме на основі цих звернень в обласну комісію Львівська обласна ТВК зобов’язала Добромильську міську ТВК провести повторний перерахунок голосів на вищезгаданих дільницях.

Після заяви чоловіка члени Добромильської міської ТВК вирішили не проводити засідання, на якому б мали перерахувати голоси виборців на трьох виборчих дільницях. Декілька представників та голова комісії поїхали до Львівської обласної ТВК, щоб повторно здати протокол про підрахунок голосів з виборів депутатів до Львівської обласної ради», – наголосили в «Опорі». За даними спостерігачів цієї структури, це уже третя спроба місцевої комісії здати фальсифіковану виборчу документацію до обласної ТВК. Два попередні Львівська обласна ТВК повертала на уточнення через розбіжності у даних окремих виборчих дільниць між початковими та уточненим протоколом ДВК.

Зазначимо, 3 листопада Добромильська міська ТВК уже проводила повторний перерахунок на виборчій дільниці Добромиля, який виявив розбіжність даних – близько 30 голосів чотирьох партій були дописані політичній партії «Слуга народу». Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом підроблення виборчої документації.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити