В Дублянах на дорозі загинула людина, водій втік, але камери могли його засікти…

SambirWZ
212

В Дублянах на дорозі загинула людина, водій втік, але камери могли його засікти…

Під вечір (було уже темно) невідомий водій травмував 55-річного пішохода, повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області. На жаль, чоловік помер на місці пригоди. Правоохоронці просять: якщо комусь щось відомо, зголосіться. Відкрили кримінальне провадження. Досвід таких аварій показує, що поліція навчилася шукати втікачів з місця пригоди. Будемо сподіватися…

ЦІКАВОЮ з цього приводу була реакція голови Самбірської районної ради Віталія Кімака, який, як правило, не коментує дорожних пригод, а тут прорвало, позаяк Самбірщина задіяла безпекову тему, вивішуючи камери стеження на основних дорогах. «Дублянська ОТГ! Чому на вашій території не встановлені камери відеоспостереження і відеореєстрації, запитує Віталій Володмирович. Доки  Олег Домчак має про все думати? Чому ви не підтримали проєкт «Безпека Самбірщини»? Чому не виділили співфінансування проєкту громад району в розмірі всього лиш 60 тис.грн? Невже життя людини вартує менше? Те ж питання і до Новокалинівської, Бабинської і Чукв’янської ОТГ. Чекаєте, поки «грім вдарить»? 83 відсотки злочинів, за статистикою, скоюється з використанням транспортних засобів.

У районі працює 9 аналітичних і 16 оглядових камер, які фіксують всі в‘їзди і виїзди транспорту. А мало бути більше! Рішення за головами і місцевими радами. Заради справедливості дякую свідомим головам і депутатам Рудківської, Стрілковицької, Ралівської, Воютицької, Волебаранецької, Бісковицької, Вільшаницької, Луківської, місцевим радам». Признатися, ми давно не бачили пана Кімака таким злим, як після цієї дублянської трагедії.

Віталій Кімак продемострував нам, як виглядає безпека руху на шляхах району. У нього на столі є скромний моніторчик, поділений на кубики, і в кожному відображення доріг. Більше того, керівник району, звісно ж, як і правоохоронці, може задати будь-який номер машини, який не важко зчитати з автівки, та прослідкувати, як вона їхала… Ми зажадали експерименту, і Віталій Володимирович увів номер своєї службової машини (чужих наразі не зачіпали) і ми прослідкували, де вона була. Ну, повірте, була у потрібних місцях.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити