Великих інтересів Сім’ї у фанзоні Самбора нема

SambirWZ
216

Великих інтересів Сім’ї у фанзоні Самбора нема

На Львівщині є тільки дві фанзони, створені під футбольний чемпіонат, заявив нашому репортерові голова ради самбірських підприємців Ярослав Стародуб, маючи на увазі ще й Львів.

Від того нас пройняла гордість, бо насправді, коштом місцевих бізнесменів фанзона виявилася затишною, привітною і цікавою. Ініціатори показали нам абсолютно усі принади уболівальницького містечка, починаючи від великого екрана і закінчуючи, пардон, туалетом – жіночим та чоловічим, під’єднаним до каналізації. Кількість посадочних місць як для чоловіків, так і для жінок – чомусь однакова. Відкриття фанзони було помпезним – концерт, виступ Юрія Гамара, Ярослава Стародуба. Головний підприємець Самбора зазначив, що дуже хоче щось добре робити для самбірян, запевнив, що ніхто на фанзоні не зароблятиме грубі гроші, що афер тут нема, усі юридичні моменти – аж до акцизу на пиво, збережені. Один з місцевих журналістів (ні сіло, ні впало) запитав у пана Ярослава, яким є тут інтерес чи статус однієї відомої нині у Самборі Сім’ї, наближеної до влади, і почув у відповідь, що “грубих” інтересів нема… Може і справді то тільки злі язики наговорюють? Ярослав Стародуб настільки щирий, що ми віримо у його душевні пориви творити свято землякам.

Відпочинкове містечко проіснує на час чемпіонату, а може й далі… Затрачено немало зусиль і пан Ярослав бідкається, щоб фани футболу на радощах чи у смутку не понищили містечко. У неділю власною присутністю освятив фанзону нардеп Андрій Лопушанський.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар