Весна. Пора говорити про борщівник і благоустрій

SambirWZ
93

Весна. Пора говорити про борщівник і благоустрій

Ця рослина з кожним роком стає щоразу загрозливішою – встеляє поля і приносить шкоду людям, бо небезпечна для здоров’я. І  кожного року мужньо боремося з бісовим насінням.

Коли тема набула актуальності, то всі уми почали думати, як боротися з багаторічною нечистю. Фахівці сходяться на думці, що коли борщівник регулярно скошувати, то він зникне. Кілька років тому на Старосамбірщині за кошти обласного бюджету придбали бензопил на 100 тисяч гривень і, за словами тодішнього керівника району Мирона Пацая, передали у сільради. Залишається у кожній сільраді їх пошукати, знайти людей, які будуть косити рослини тоді, коли вони ще малі, а не тоді, коли двометрові. Ми пишемо це для того, щоб війтів налякати…

Тему благоустрою у селах району порушили і на сесії районної ради. Війти мають припильнувати стічні канави біля сільських дворів, повирубувати хащі поблизу автобусних зупинок, зібрати сміття. І ще, на Старосамбірщині оголосили конкурс на облаштування автозупинок. Справа не тільки у тому, щоб розмалювати їх у національні кольори, а й у тому, щоб відремонтувати їх, встановити лавочки і смітник. Найліпші отримають від району премії.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар