Винних у смерті Ірини Хмилівської досі нема

SambirWZ
222

Винних у смерті Ірини Хмилівської досі нема

Самбірянин Ігор Каратник розповсюдив у соціальних мережах лист на адресу Генпрокуратури та МВС з приводу того, що минає рік з часу смерті його двоюрідної сестри Ірини Хмилівської зі Самбора. Під час Бойківський фестин біля Турки припаркована автівка зрушила з місця і переїхала намет, у якому вночі спали молоді люди.

Травмована Ірина потрапила до лікарні, але медики були уже безсилими. Ігор Каратник акцентує увагу на тому, що хоч і було відкрито кримінальне провадження за фактом службової недбалості, яка привела до таких наслідків, хоч один з українських телеканалів і пробував у всьому розібратися, однак винних у смерті молодої дівчини досі нема. Сім’я Хмилівських вважає, що пора нагадати про справу річної давності Юрію Луценку та Арсену Авакову.

А  у вівторок  родичі та друзі Ірини прийшли до начальника поліції Василя Страшівського, який має у своєму віданні і Турківський район, щоб пояснив зволікання… Обіцяв досконало вивчити проблему, зареєструвати заяву родичів, з якою вони прийшли, і дати відповідь, можливо навіть, через пресу, чого домагаються родичі. Кримінальне провадження, яке стосується власника машини-вбивці, зараз у суді. Однак мама Ірини каже, що їх зараз більше цікавить відповідальність самих організаторів. І власне це провадження гальмують. Матір твердить, що Бойківські фестини відібрали у неї найцінніше у світі – єдину доньку, і її обов’язок перед пам’яттю Іринки – знайти покару винуватцям. Хоча поруч з тим, родичі кажуть, що за рік після смерті дівчини ніхто з організаторів фестин не спромігся попросити вибачень, не кажучи уже про те, щоб компенсувати бодай якісь моральні збитки… Може то парадокси нашого життя – у велелюдді автівка смертельно травмує людину, а винних нема?

Після зустрічі з начальником поліції родичі пішли у прокуратуру. Оскільки прокурор Михайло Дицький начебто уже звільнився, їх прийняв Олег Макар.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар