Вкрадений бюлетень оцінюють серйозніше, ніж крадену деревину

SambirWZ
50

Вкрадений бюлетень оцінюють серйозніше, ніж крадену деревину

Вибори минули, але вибори мають властивість продовжуватися, зокрема у судових рішеннях. Ця інформація не з наших країв, а з сусідньої Дрогобиччини, але вона повчальна, бо і у нас такі ж вибори відбуваються. Богу дякувати, схожих трафунків не мали, але для научки пасує знати…  

У ДЕНЬ виборів у с.Летня 31-річна член дільничної виборчої комісії під час проведення місцевих виборів незаконно надала своїй 44-річній односельчанці виборчі бюлетені для голосування, які були призначені іншій особі. Таким чином, жінка змогла проголосувати і за себе, і за свого чоловіка, який на той момент перебував удома.

Суд підтримав обґрунтовану позицію прокурорів Дрогобицької місцевої прокуратури і визнав обвинувачену винною у скоєнні злочину та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з іспитовим строком 1 рік та позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, пов’язаною з участю у роботі виборчої комісії строком на 5 років.

Тепер народною мовою, але не сперечаючись з Фемідою: чи є це на стільки великий гріх перед державою – видати зайвий бюлетень за домашнього чоловіка? Так, злочин, але кому від того стало дуже боляче? Чи змінився результат виборів? Перепрошую законодавство України, але такі серйозні покарання не «видають» навіть хабарникам, відвертим злодіям та корупціонерам. Навіть за крадіжку чужого лісу присуджують менше, ніж за один бюлетень… Знаємо точно, що молода пані більше ніколи не піде у виборчу комісію і десятому закаже… А спостерігачі, либонь, торжествують – упіймали негідницю.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити