В «Об’єднаному» похвалилися, що лінія запрацювала вдруге

SambirWZ
175

В «Об’єднаному» похвалилися, що лінія запрацювала вдруге

Влітку минулого року на сміттєвому полігоні у Самборі відкрили сортувальну лінію. Точніше, і відкриття як такого не було – привезли цілий автобус львівських телевізійників, які описували та знімали комунальне диво. Але все це було не більше, як показухою, бо уже наступного дня все зупинилося.

Маємо міркування, що то просто Львівська ОДА вирішила похизуватися тим, як багато вона робить у справі утилізації сміття, зокрема, у Самборі, який погодився приймати львівський непотреб.

А потім в СКП «Об’єднане» відбувалися певні потрясіння, відтак кадрові зміни, а тому запуск нової сортувальної лінії по-новому взявся організовувати нинішній директор комунального підприємства Євген Квас.

Лінія дозволяє швидко і ефективно відбирати вторинні ресурси. Завдяки цьому, окрім економічного ефекту, вдасться суттєво зменшити загальний обсяг відходів, що потраплятимуть на міський полігон. Та найголовніше – буде мінімізоване негативне навантаження на довкілля.

«Щоб відкрити  на Самбірському полігоні сміттєсортувальну лінію, нам довелось подолати безліч перепон. І суто технічних, і бюрократичних. Самбіряни знають, скільки часу та сил ми потратили, щоб підвести до сортувальної лінії електрику. Розумієте, з монополістами важко домовлятися, вони виставляють ціну і хоч плач. І тут, на мою думку, місцеві громади мали б розраховувати на підтримку держави, коли йдеться про екологічні проекти – апетити монополістів мали бути обмежені», – зазначив журналістам Євген Квас. До слова, він обіцяв минулого тижня запросити на полігон наших репортерів, аби показати, що лінія насправді працює і це уже не показуха. Крім того, встановлений відеонагляд.

…Акурат після того, як «Об’єднане» перший раз відкрило для журналістів сміттєву лінію, там почалися проблеми… Хоч би цього разу минулося, бо знак якийсь недобрий…

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити