Водоканал сам відрізав трубу від «Літа», сам її і «пришив» – дороге задоволення для бідного підприємства

SambirWZ
205

Водоканал сам відрізав трубу від «Літа», сам її і «пришив» – дороге задоволення для бідного підприємства

Кілька тижнів тому наша газета писала про те, що водоканал відтяв воду до торгового комплексу «Літо» у Самборі. Формальною причиною начебто стала велика заборгованість за надані послуги. 

ХОЧА, як потім з’ясувалося, і боргів великих не було, і можна було б сторонам розійтися полюбовно. Наприклад, керівник комунального підприємства попереджує керівника торгового центру, мовляв, у вас там щось з розрахунками не так. Сідають бухгалтери, міряються кредиторством-дебіторством і знаходять розумне рішення. При цьому не обов’язково різати ту трубу, якою воду доставляють.

Такий логічний хід подій був би можливим, бо направду, ми не чули, щоб хтось різав труби, щоб показати власникам будівель, хто господар води у місті, але тут ситуація пікантніша – господарем водоканалу є людина, вірна нинішнім керівникам ратуші, а торговий комплекс «Літо» утримує сім’я колишнього міського голови Тараса Копиляка. У нинішньому магістраті не люблять колишніх, зрештою, так само, як колишні не люблять нинішніх. Але труби тут до чого? І навіщо залишати величезний комплекс, де купа яток і вічно багато людей, звичайних побутових зручностей?

Сім’я Копиляків подала до суду на водоканал і минулого тижня справу виграла. Позов про незаконне позбавлення води суд визнав повністю. Керуючись рішення Феміди, протягом двох днів, розповів нам пан Копиляк, велика бригада водоканалізаційників своїм коштом рила частинку вулиці Валової, щоб знову возз’єднати торговий комплекс з водяною трубою. Можна подумати, що комунальне підприємство настільки багате, що може дозволити собі власним коштом оплачувати власну, пардон, глупість. Думаю, у ратуші будуть незадоволені таким економічним нехлюйством… Принаймні, мали б створити видимість невдоволення.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар