Володимир Кульчицький-Поливка відмовився від власного голосу

SambirWZ
269

Володимир КульчицькийПоливка відмовився від власного голосу

Доволі несподівану заяву виголосив депутат Самбірської міської ради Володимир Кульчицький-Поливка. Він відкрито звинуватив міських очільників у тому, що вони погрузли у “вакханалії беззаконня”. Аргументував ці слова тим, що ще у лютому звернувся із заявою в ратушу про те, що один із забудовників позаду медколеджу зводить багатоповерховий дім і це начебто шкодить сусідам. Хоча сам забудівельник нам розтлумачив потім, що зі сусідами усе погодив і вони не мають претензій.

ПРОТЕ, Володимир  Богданович на своє звернення не отримав відповіді із магістрату і це розлютило. На його думку, керівники міста не проводять «моніторингу суб’єктів господарювання». Хоча ми так і не збагнули, що мав на увазі… Окремо сказав про вулиці Самбора, які мляво ремонтують – ну, тут ми з ним згідні так само, як згідні усі містяни… Пан депутат хотів дізнатися, хто спроваджує у Самбір нехлюйні фірми, які починають і не докінчують ремонтів? І додав, що ті фірми з дуже маленьким уставним капіталом – якихось 300 гривень… Нагадав мерові Юрію Гамару про те, що свого часу депутати проголосували за процедуру об’єднання громад, а ратуша і палець об палець не ударила, щоб рухатися у цьому напрямку. “Вколов” і тим, що колись окремі обранці навіть затівали процедуру недовіри міському голові… Висловивши усе наболіле, Володимир Богданович заявив наостанку, що на сесії приходити буде, але голосувати не буде. Як сказав, так і вчинив, але твердити, що депутатів розхвилювала така поведінка колеги, не можемо.

Слово у відповідь взяв Юрій Гамар. Він також не в захопленні від самбірських доріг, але не має права перевіряти статутний капітал фірм, які приходять лагодити наші шляхи. Фірма, яка прибула, спочатку працювала добре, але потім скулася, більше того, хотіла обманути місто, виникла конфлікта ситуація… 130 квадратних метрів плитки влада змусила майстрів зняти. Юрій Петрович натякнув депутатам, що підприємці пропонували йому «полюбовно» вирішити проблему – якщо ми правильно збагнули, хотіли дати хабар, але мер категорично відмовився… А за те, що влада не продовжує справу з об’єднанням громад, пан Гамар порадив пану Кульчицькому-Поливціподати заяву до суду. І наостанок сказав, що Володимир Богданович плаває, як карась в акваріумі. Ми не второпали, чи це комплімент, чи навпаки…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар