Воютицький спиртзавод піде з молотка – хоч би на користь пішло…

SambirWZ
55

Воютицький спиртзавод піде з молотка – хоч би на користь пішло…

Те, про що так довго говорили, починає збуватися. Мова про приватизацію Воютицького спиртзаводу – загалом потужного колись підприємства. Фонд держмайна виставив його разом з іншим, на приватизаційні аукціони. Стартова ціна Воютич – 32 мільйони гривень, повідомляє пресслужба Фонду держмайна. 

АУКЦІОН з приватизації Воютицького підприємства відбудеться 17 грудня. До його складу входять, зокрема, цех розливу, виробництва концентрату квасного сусла і полісолодових екстрактів, будівля насосної станції води, варочне і дріжджебродильне відділення. «Переможці аукціонів після отримання права власності на об’єкт отримають також можливість стати учасниками нового ринку виробництва спирту», – додають у Фонді. До речі, наше – не єдине підприємство, яке виставляють на продаж. Скажімо, Фонд держмайна продав на приватизаційному аукціоні Марилівське підприємство за 120 мільйонів – це удвічі більше за стартову ціну. Раніше знайшли інвесторів і для інших підприємств з виробництва спирту в Україні…

Хотілося б, аби після аукціону люди у Воютичах не залишилися без роботи, а метал не пішов на брухт. Залишається сподіватись, що воютицьке підприємство придбають добрі господарі, зацікавлені у виробництві. Бо досвід приватизації на наших теренах, на жаль, у більшості випадків негативний.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити