Воїн АТО, який вчинив аварію, отримав штраф

SambirWZ
227

Воїн АТО, який вчинив аварію, отримав штраф

Самбірський міськрайонний суд оштрафував на 8500 гривень військовослужбовця, учасника бойових дій, який збив пішохода. Винуватець відшкодував збитки потерпілому, який під час ДТП отримав переломом гомілки, інформує Єдиний державний реєстр судових рішень.

ТЕХНІЧНО справним автомобілем марки ОРЕL військовослужбовець виїжджав із заїзного тунелю у внутрішній двір багатоквартирного будинку № 86 на вул. Шухевича в Самборі. Здійснюючи маневр повороту ліворуч в напрямку розташування під’їздів будинку, збив пішохода, який йшов назустріч. Пішохід отримав закритий багатоуламковий, внутрішньо-суглобовий перелом лівої гомілки. Обвинувачений свою вину визнав повністю і щиро розкаявся, примирився з потерпілим, повністю відшкодував йому заподіяні збитки.

Суд врахував ступінь тяжкості злочину, особу винного, який позитивно характеризується за місцем проживання та праці, є військовослужбовцем у званні старшого солдата, неодноразово за сумлінну службу його заохочували, учасник бойових дій, раніше несудимий – скоїв злочин з необережності…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити