В поліції застосували насилля до підлітка, щоб той свідчив проти свого родича, звинуваченого у вбивстві

SambirWZ
144

В поліції застосували насилля до підлітка, щоб той свідчив проти свого родича, звинуваченого у вбивстві

На Старосамбірщині суд виправдав чоловіка, якого поліція звинуватила у вбивстві та пограбуванні пенсіонера. Феміда з’ясувала, що поліція змусила підлітка звести наклеп на свого родича. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

СЛІДЧІ звинуватили чоловіка у тому, що 7 листо­пада 2013 року пізно увечері він, будучи на­підпитку, заліз у будинок пенсіонера у Великій Сушиці, напав на нього, бив кулаками, ногами, дерев’яним поліном і ножем та предметом з високою температурою і заподіяв бідолашному травми, від яких він помер, не приходячи до тями.

У судовому засіданні підсудний (який, до речі, був далеким родичем жертви) свою винуватість у вчи­ненні інкримінованих йому злочинів заперечив по­вністю. Пояснив, що у нього не було мотиву вбивати пенсіонера, позаяк не мав потреби у грошах два тижні перед вбивством повернувся Києва з роботи і мав 9 тис. грн. Того вечора був на автозаправній станції поблизу с. В.Сушиця разом з кількома знайо­мими. Звідти разом з родичем о 22.30 повернувся додому. Оцінюючи зібрані органом досудового роз­слідування докази, суд дійшов висновку, що не дове­дена вина обвинуваченого. До того ж, частина цих доказів здобута з грубим порушенням норм чинного законодавства. Так, неповнолітній свідок у суді вка­зав, що такі пояснення давав під тиском та зі слів працівників міліції, які застосовували до нього фізичне та психологічне насильство. Інші докази як самі по собі, так і в сукупності, прямо чи непрямо не підтвер­джують існування обставин, які зазначені в обвину­вальному акті.

Дрогобицький міськрайонний суд Львівської об­ласті ухвалив виправдати обвинуваченого за недо­веденістю його вини.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар