В ратуші облаштують нічліжку

SambirWZ
52

В ратуші облаштують нічліжку

У Новому Місті реставрують ратушу початку XX століття у стилі модерн, раніше тут був Народний дім і бібліотека. Тепер діятимуть музей, старостат, туристичний центр, місця для відпочинку мандрівників, поділився планами голова Добромильської ОТГ Петро Куляс.  

ІДЕЯ відновлення ратуші та пристосування її для туризму виникла через вимушене коригування планів туристичного проєкту «CowBoyky: Український дикий захід». Відповідно до нього, інвестор мав збудувати відпочинковий комплекс, але через економічну кризу й пандемію відмовився від початкових намірів. Для цього комплексу ми мали виділити кошти для підведення комунікацій. З європейськими партнерами відкоригували проєкт, щоб освоїти ці кошти і водночас зберегти пам’ятку архітектури. На вежі буде оглядовий майданчик, зазначив Петро Куляс.

На реставрацію Новоміської ратуші треба близько 16 мільйонів гривень. Цьогоріч мають виділити 6 мільйонів: 3 млн грн – з проєкту «CowBoyky», 2 млн грн – з місцевого бюджету ОТГ і ще мільйон планують скерувати з обласного бюджету. Насамперед у ратуші замінять дах і облаштують кімнати. Друга черга робіт – ремонт фасаду і першого поверху. Довершити ідею планують до кінця наступного року.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити