Всі блага Підгайчикам, бо там діти народжуються

SambirWZ
174

Всі блага Підгайчикам, бо там діти народжуються

Новосіль під кінець року на Самбірщині дуже багато – не скрізь і встигнеш. Не так давно у Підгайчиках відкрили новий сучасний дитячий садок, а недавно – і спортивний майданчик зі штучним покриттям. 

Неординарність події засвідчила присутність поважних гостей – народного депутата України Ярослава Дубневича, керівників Самбірщини Миколи Фрея та Віталія Кімака,  директора департаменту економічної політики ЛОДА Романа Филипіва, начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Романа Хім’яка, депутатів обласної ради Олега Домчака, Володимира Шведи. Одного разу, ще після новосілля у садочку, нас зацікавило, чому так багато приділяють уваги Підгайчикам, і нам у «білому домі» відповіли, що у цьому селі багато людей і багато дітей. Отож, зробили собі висновок, хочете мати  цивілізовані блага – народжуйте малечу, яка потім шукатиме собі втіху на спортивних майданчиках.  Проект реалізували в рамках обласної програми «Спортивний майданчик на 2017-2021 роки». Загальна кошторисна вартість – 1,1 млн. грн. На спорудження майданчика з обласного бюджету виділили 550 тис. грн.

Львівщина звітує, що станом на сьогодні має уже 90 таких майданчиків і дуже цим пишається. Цьогоріч з обласного бюджету на реалізацію Програми виділили 21 млн. 250 тис. грн., з місцевих – 24 млн. 998 тис. грн.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар