Втрати року: «Не люди помирають, а світи…»

SambirWZ
51

Втрати року: «Не люди помирають, а світи…»

Ми ніколи не вводили у свої оглядини року номінацію «Втрати року», але цього разу не втрималися. Чомусь 2020 рік став останнім для багатьох шанованих на наших теренах людей. 

ЧИ ТО так збіглося у часі, чи ковід допоміг, але відійшли у засвіти керівник Центру первинної медичної допомоги зі Старосамбірщини Василь Савенко, заступник головного лікаря Самбірської ЦРЛ Микола Кундис, подружжя медиків Ковальчуків, лікарі Оксана Чаплинська, Володимир Чорній, колишній та багаторічний голова Самбірської райспоживспілки Мирон Юрків, директор Самбірської швейної фабрики Іван Михайлів, колишній керівник районних агроформувань Іван Пікулицький та інші. Кожен з них, по суті справи, легенда…

І нарешті, не можемо не згадати вкрай важкий похорон молодого хлопця з Торчинович, який дуже хотів бути авіатором… На жаль, його політ обірвався над Чугуєво… Він загинув разом з іншими курсантами в авіатрощі… Ми будемо пам’ятати Ростика Булія… Він ще нічого особливого не встиг досягнути за життя, але він теж став легендою, бо у часі війни пішов вчитися на воїна, аби захищати рідну землю. Вічна пам’ять усім, кого ми втратили у минулому році.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити