Вівторок був днем формування нової керівної команди Самбора

SambirWZ
275

Вівторок був днем формування нової керівної команди Самбора

Сайт Самбірської ратуші ввечері 9 грудня оприлюднив прізвища членів міськвиконкому, яких мер Юрій Гамар пропонує у вівторок депутатам на затвердження. Оприлюднимо імена тих, хто нами керуватиме.

рій Гамар, міський голова, Юрій Дмитришин, секретар ради, Ірина Курлятович (очевидно, перший заступник міського голови), Наталія Зремяк (очевидно, заступник міського голови), Галина Кухар (очевидно, керуюча справами) і члени виконкомуІван Маланкевич, Петро Андріїшин, Христина Шпак, Василь Головчак, Марян Фляк, Андрій Мандзяк, Руслан Пукшин, Степан Мандюк, Степан Хробак, Василь Белей. Їхніх посад чи назв партій, які вони представляють, сайт не повідомляє. Декого з претендентів ми в принципі не знаємо, тому коментувати нічого не будемо. Знаємо, що Ірина Курлятович та Наталія Зремяквикладачі технікуму економіки та інформатики, де до обрання працював викладачем і міський голова. На посаді заступника міського голови (очевидно, з комунальних питань) має працювати Микола Лозинський.

Чи погодилися з таким керівним складом  депутати Самбір-ської міської ради минулого вівторка, ми розповімо вам у наступному спецвипуску “Високий Замок. Самбірщина”. Не забувайте про те, що у нашій газеті – найактуальніші регіональні новини та коментарі, а передплата на газету закінчується наприкінці грудня. Здається, стає щоразу цікавіше…

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар