Війти булаву здобули

SambirWZ
247

Війти булаву здобули

Мабуть, цікаво жителям наших районів, кому селяни довірили найближчу до себе владу – сільську. Депутатів багато, всіх не озвучимо, а от про війтів розповімо. Назвемо лише ті громади Старосамбірщини, у яких в сільради прийшли нові люди. Всі інші, як ви розумієте, залишилися на місцях. Тепер у Верхньому Лужку керуватиме Володимир Чуплак, у Великій Лінині – Ігор Янківський, у Ріп’яно – Петро Кирилич, у Скелівці – Богдан Антошко, у Слохинях – Мирослава Королюк, у Страшевичах – Галина Гривнак, у Стрілках – Василь Чегес, у Трушевичах – Роман Стрілка, у Топільниці – Степан Дикий, у Торчиновичах – Зеновій Припін.

У Самбірському районі пальму першості у Михайлевичах взяв Михайло Рурка, у Воютичах – Михайло Яремко, у Бісковичах – Володимир Андрущенко, у Чукві – Василь Янів, у Луках – Марія Федак, у Стрілковичах – Ярослав Шехович, у Новосілках – Михайло Антоняк, у Волі Баранецькій – Григорій Чухрай, у Дублянах – Роман Когут, у Ралівці – Тарас Андрейко, у Городище – Володимир Борусовський, у Чайковичах – Любов Сарафин, у Підгайчиках – Наталя Стахів, у Бабино – Світлана Несторяк, у Вільшанику – Любов Ковалик, у Вощанцях – Микола Посівнич, у Новому Калинові (об’єднана громада) – Богдан Юзвяк, у Рудках мером став Іван Лозинський, у Никловичах війтом – Марія Голубінка, у Погірцях – Орися Зварич, у Роздільному – Ганна Чернявська, у Сусолові – Володимир Бабій. Треба сказати, що більшості сільських голів на Самбірщині люди знову довіри керувати. Видно, не зле керували до того. А у «білому домі» підрахували: маємо 7 новачків, другу каденцію відбуватимуть 7 війтів, по 3 каденції буде у 5 сільських голів, 4 каденції – в одного, 5 каденцій – у двох. І нарешті, у свою шосту каденцію впрягся незмінний війт Григорій Чухрай.

Ще що стосується сільських рад. У бага-тьох з них як у Самбірському, так і Старосам-бірському районах вибори пройшли в об’єднаних громадах. Самбірщина, як відомо, стала лідером в Україні за кількістю об’єднань, але нині, чуємо поміж людьми, ніхто не знає, як треба далі жити, які структури створювати і так далі. Нам нарадили запросити у гості міського голову Нового Калинова Богдана Юзвяка, який тепер має дуже велику територію і добре розуміється у тому, що треба робити далі. То ж, наступного тижня зустрінемося.

Шановні читачі, заздалегідь просимо вибачень, якщо десь вказали неправильно прізвища депутатів чи когось не згадали. Як це не парадоксально, але до останнього цю інформацію нам доводилося збирати по крупицях)

 

Роман ІВАНЧУК

Вас це може зацікавити

Залишити комментар