Вільшаницькі діти уже потурбувалися про майбутні покоління

SambirWZ
167

Вільшаницькі діти уже потурбувалися про майбутні покоління

Посадити дерево – це одвічно благородна справа. Посадити його у гурті з однодумцями – це спогад на усе життя і безцінний вклад у зелену скарбницю, дарунок майбутнім поколінням, справжню ціну якого зрозуміють через десятки років. Колектив Вільшаницької школи провів акцію “Майбутнєлісу – у твоїх руках”.

НЕПОДАЛІК школи є земель­на ділянка, поросла чагар­никами. Колишній випуск­ник школи, а нині лісівник Дрогобицького лісгоспу П. Герич придбав саджанці – дуба – 270 штук, модрини – 330 штук… Пого­да була не найкращою, але вона нас не лякала. Школярі з вчителем трудового навчання В. Яцківим, працівниками школи взяли­ся до праці. Хлопці гострими “ме­чами”, які дав для роботи житель Вільшаника В. Бандура, пробива­ли грунт і обережно опускали у отвори корінці саджанців. Працю­вали вправно, бо не раз допома­гали лісівникам. Кілька рухів – і позаду залишаються рядки май­бутнього лісу. Відразу забивали кілки біля саджанців, аби хтось не пошкодив маленькі деревця.

Щоб відділити спортивний майданчик для молодших шко­лярів, стадіон, висадили 80 со­сен. А ще діти розвішували на де­ревах дерев’яні хатинки для птахів.

 

Іванна ГЕРИЧ, педагог-організатор Вільшаницької СЗШ І – ІІІ ст.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар