В інсуліновій справі ратуша знайшла винуватців

SambirWZ
73

В інсуліновій справі ратуша знайшла винуватців

Як ми уже писали, у Самборі катастрофічно не вистачає інсуліну. Юрій Гамар, міський голова, повідомив, що проблема, яка виникла з інсуліном, є не лише у нас, а загалом в Україні, бо зобов’язання забезпечити ліками хворих на цукровий діабет – це зобов’язання держави. 

МИ РОЗУМІЄМО, що не все гаразд з наповненням головного бюджету держави і стараємося дофінансовувати нестачу грошей з міського бюджету та, на жаль, не можемо робити це постійно.

Питання обговорювали на зустрічі міських голів з головою ОДА Олегом Синюткою. Сказав, що проблему розглядали на засіданні Уряду з головами облдержадміністрацій… Самбірська міська рада мала зустріч з представниками районної ради і адміністрації, адже ще ніхто не відміняв співзасновництво ЦРЛ, а тому разом маємо вирішувати цю проблему. Сталося так, що недопрацювали самі медики, вони видавали ліки мешканцям ОТГ і району, але не повинні були цього робити і, відповідно, вичерпали ліміт, який був передбачений для жителів Самбора. Міська рада заявила, що не хоче користуватися грішми району, і хоче, щоб район мав своє, а місто – своє, тим більше, що бюджети розділені. В районі повідомили, що розуміють цю проблему, але їм треба з «кимось» порадитись. Тому місто чекає, коли районна рада порадиться і дасть відповідь, підвів риску пан Гамар під інсуліновою справою.

Юрій БАРНА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар