Газові платіжки зашкалюють: люди з острахом дивляться в холодну зиму та імовірний карантин

SambirWZ
51

Газові платіжки зашкалюють: люди з острахом дивляться в холодну зиму та імовірний карантин

Ми пишемо про це виключно на прохання наших читачів. Змінити нічого не можемо, а морально підтримати – так. У двадцятих числах місяця споживачі газу були шоковані: у платіжках величезні суми, незважаючи на те, що мінусових температур ще не було, а люди економили не стільки блакитне паливо, скільки свої гроші. Та ба, суми зашкалюють. А все тому, що вартість газу для населення зросла в межах до 10 гривень… 100 кубів – і викладай тисячку.  

НАЙБІЛЬШ поширені міркування такі: свого часу не голосували за Петра Порошенка, бо висока вартість комунальних послуг за відсутності субсидій, які непросто виробити, просто душила людей. Було відчуття, що ходимо на роботу виключно задля того, аби оплатити олігархам вартість комунальних послуг. Володимир Зеленський обіцяв зменшити ціни, зокрема газу та світла. З газом справді було легко, особливо влітку, але в верхах, очевидно, не захотіли втрачати своїх надприбутків і, як тільки пішов холод, нам накинули зашморг. І дійшли ми до того рівня оплати, що був за Порошенка. Кого пошили в дурні? Хто з нас знущається? Ми платимо високу вартість за життя, бо нас привчили мовчки платити.

Люди обурюються: карантин, в тому числі й вихідного дня, втрата основних джерел доходів, абсолютно невизначене майбутнє, а з 20 грудня уряд, якщо «вихідні дні» не спрацюють, обіцяє повернути нас у коронавірусний березень, закривши все, але вартість газу росте і за нього треба платити справно, бо відріжуть. Щось наші правлячі «Слуги» стали не слугами народу, а олігархів. Якими будуть платіжки га газ у грудні – побачимо. Але беруть сумніви, що і без того збіднілий народ, на який накинуть ще й касові апарати, від чого зросте вартість товарів і послуг, буде здатний виживати. Ми не говоримо «жити»…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити