Гамар бідніший, ніж Порошенко, але багатший, ніж Парубій

SambirWZ
257

Гамар бідніший, ніж Порошенко, але багатший, ніж Парубій

Те, на чому міський голова Самбора мав покатати журналіста «Високого Замку», взагалі не існує?

Наша редакція знову декларує свою толерантність до е-декларацій чиновників. І маємо на це кілька причин. Перша – не дуже віримо, що написане відповідає правді. І друга – що толку від копирсання у чужих статках, хіба емоції для бідних.

Але відступити від наших же правил змусила обіцянка міського голови Самбора Юрія Гамара. Не так давно на прес-конференції наш репортер, набравшись нахабства, перепитав у лідера громади, чи справді він купив собі машину, а відтак – звідки гроші на автівку у чесного міського голови? Якщо пригадуєте з попередніх публікцій, Юрій Петрович послав нас на сайт, де буде надрукована його декларація. Термін фінансової сповіді перед народом закінчився 1 квітня, а тому ми з почуттям «посланого» на сайт, взялися вираховувати доходи господаря ратуші. Може чогось недочитали у тій декларації, але не знайшли у мера жодного натяку на машину. На якому такому рухомому майні він збирався покатати журналіста «Високого Замку», поняття не маємо. Виходить, якщо машини в декларації нема, значить її нема у принципі і даремно людський поголос по всіляких «помийних ямах» типу соціальні мережі обмазував грязюкою нашого Юрія Петровича. Не знати, щоправда, чи машина, якщо на польських номерах, має вписуватися до декларації, але менше з тим.

Опинившись у статках мера, пробіг по ще кількох рядочках. За 2017-й рік господар площі Ринок заробив 315 тисяч 182 гривні. І це виключно зарплата. Є ще одна скромна графа на кшталт «відсотки у банку», яких у пана Юрія 3853 гривні. Небагато. Хоча ми не знайшли цифри, скільки ж насправді у нього грошей у банку і чи є вони там взагалі – може зле шукали?

Підрахували, що у місяць міський голова заробляв у середньому 26 тисяч 265 гривень. Як для Самбора, це, повірте, потужний показник. Сміємо думати, що ця цифра, яку дає містові мер, піднімає середній рівень зарплат у Самборі і поліпшує статистку. Аби бути максимально об’єктивним, порівняли зарплату міського голови із зарплатою інших чиновників. Голова районної ради Самбірщини Віталій Кімак заробив торік на 85 тисяч гривень менше, ніж Юрій Гамар, а голова райдержадміністрації Микола Фрей по-сороміцьки відстав від мера аж на 165 тисяч.

Хоча, що там рівнятися з Фреєм чи Кімаком? Рівень нашого зухвальства був настільки високим, що ми перевірили, яка зарплата у, перепрошую, Президента Петра Порошенка та спікера парламенту Андрія Парубія. Зарплата Петра Олексійовича трішки більша, ніж у Юрія Петровича – 336 тисяч гривень. А пан Парубій взагалі виглядає бідаком, бо у рік за місцем основної праці – у президії Верховної Ради, взяв лише 288 тисяч гривень. Але, якщо розібратися, то що там такого важного головний парламентар творить: «Депутати, зайдіть до зали», або «Колеги, прошу підтримати». От і вся робота. А у Юрія Гамара – і діряві дороги, і зарплати медикам та вчителям, і опозиціонери з числа колишніх друзів, і друзі – з числа колишніх ворогів, і місцями непоступливі депутати…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар