Геть погляди від ялиць на приватній території

SambirWZ
9

Геть погляди від ялиць на приватній території

Біля адмінкорпусу Самбірської сільгосптехніки росли хвойні дерева. Ну, зараз ми вже не пригадуємо, які саме, скільки, але у спальному районі біля багатомашинної траси вони виглядали не зле.

Люди одразу помітили пропажу зелені і поставили до відома нашу редакцію. Ми подумали, що це непорядок і вирішили зателефонувати раднику міського голови з комунальних питань Ярославу Кузьмяку. Якщо ми правильно розуміємо сучасний комунальний Самбір, то без Ярослава Степановича не відбувається нічого.

Ярослав Степанович повідомив, що це територія власників “Техмашу” – приватна територія і нікому не дано права зазирати за чужий паркан, мовляв, якщо їм так пасує, значить так має бути. А нашим скаржникам, які турбують редакцію з приводу зрізаної хвої, порадив спочатку позамітати біля свого подвір’я. “Так і напишіть мої слова: нехай позамітає біля себе…”. На цьому пан Кузьмяк  наголосив двічі. Ми не знаємо, чи задоволені будуть  відповіддю скаржники, може не  до того чоловіка зателефонували, але як є, так є. А втім, навіть не знаємо, хто в Самборі відповідає за  ялиці, які заважають власникам територій?

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар