Геть погляди від ялиць на приватній території

SambirWZ
185

Геть погляди від ялиць на приватній території

Біля адмінкорпусу Самбірської сільгосптехніки росли хвойні дерева. Ну, зараз ми вже не пригадуємо, які саме, скільки, але у спальному районі біля багатомашинної траси вони виглядали не зле.

Люди одразу помітили пропажу зелені і поставили до відома нашу редакцію. Ми подумали, що це непорядок і вирішили зателефонувати раднику міського голови з комунальних питань Ярославу Кузьмяку. Якщо ми правильно розуміємо сучасний комунальний Самбір, то без Ярослава Степановича не відбувається нічого.

Ярослав Степанович повідомив, що це територія власників “Техмашу” – приватна територія і нікому не дано права зазирати за чужий паркан, мовляв, якщо їм так пасує, значить так має бути. А нашим скаржникам, які турбують редакцію з приводу зрізаної хвої, порадив спочатку позамітати біля свого подвір’я. “Так і напишіть мої слова: нехай позамітає біля себе…”. На цьому пан Кузьмяк  наголосив двічі. Ми не знаємо, чи задоволені будуть  відповіддю скаржники, може не  до того чоловіка зателефонували, але як є, так є. А втім, навіть не знаємо, хто в Самборі відповідає за  ялиці, які заважають власникам територій?

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар