Головний інженер водоканалу знову став колишнім, протримавшись на посаді лише добу

SambirWZ
140

Головний інженер водоканалу знову став колишнім, протримавшись на посаді лише добу

Працював колись на Самбірському водоканалі головним інженером Володимир Хомишин. Та як тільки прийшов до праці новий начальник Іван Маланкевич, то і звільнив чоловіка. Привід, як кажуть, на кожного можна знайти.

ДОПУСКАЄМО, що пану Івану не конче комфор­тно було працювати з цим головним інжене­ром, однак треба уміти звільняти підлеглих так, щоб жоден судне поновив. Керівництво водоканалу цього не потрафило і пан Хомишин на початку січня поновився на посаді згідно з рішен­ням Самбірського суду.

І навіть приступив до праці, але не надовго. Річ у тому, що, за деякими даними, 9 січня на самого Степана, начальник начебто відпустив людей, ми так думаємо, без яких можна було обійтися того дня, додому досвятковувати Різдво. Необачно пішов і пан

Хомишин, однак йому записали прогул. За прогулом пішло повторне звільнення з посади. Чи буде голов­ний інженер, який знову став колишнім, судитися, не знаємо. Але такі рішення Феміди є небажаними бо­дай би тому, що підприємство, економічний стан якого не найкращий, змушене оплачувати незаконні прогу­ли: в історії пана Хомишина -71 тисяча 500 гривень.

Хоча ми не дивуємося цьому. Бо якщо таке можна чинити меру Юрію Тамару, то чому не можна підлеглому Івану Мапанкевичу? Свого часу Юрій Петрович звільнив з посади багаторічного керівника водоканалу Степана Кульчицького, той поновився на посаді, але протримав­ся на ній... 5хвилин Юрій Петрович видав нове розпо­рядження про нове звільнення. Степан Ількович і досі судиться. Так само мерія поновлювала на посаді заступ­ницю Наталію Зремяк, а потім хутенько її позбувалася. Видно, то така система, а міська казна має гроші на оплату вимушених прогулів та владні бздури.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар