Голос з-за кордону?

SambirWZ
40

Голос з-за кордону?

Вибори минули, вибори продовжуються. Тепер їх продовжують правоохоронці, оскільки сумлінні виборці написали скарги. Ми не знаємо, яким буде вердикт поліції, але точно знаємо, що якщо ці факти будуть доведені, то винуватці мусять понести покарання, бо інакше, як нахабством назвати це не можемо. Хоча свідомі того, що навряд чи доведення цих фактів фальсифікацій вплине на результат виборів. 

ТАК ось, працівники поліції перевіряють інформацію про те, що на двох дільницях Старосамбірського району проголосували люди, які реально перебувають за кордоном. За цим фактом за процесуального керівництва Самбірської місцевої прокуратури відкрили кримінальне провадження. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до двох років позбавлення волі.

Ще одне повідомлення від обласної поліції. Через невдоволення результатами виборів, на яких провладна партія зазнала поразки, вона всіма силами намагається «намалювати» кращий результат для себе. Є інформація, що на виборчій дільниці № 461318 на Старосамбірщині відбувалася підтасовка результатів волевиявлення. Підсумковий протокол з результатами голосування, який подають на обласну ТВК, відрізняється від попереднього протоколу. Варто зауважити: обидва протоколи підписані в той самий день та час. Як результат, в «переписаному» протоколі є суттєве збільшення кількості голосів за «Слугу народу» – більше на 31 голос». Це новина зі сторінки  осередку партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити