Голос народу почули в області

SambirWZ
37

Голос народу почули в області

Чи не найбільше дискусій на сесії Самбірської районної ради викликало питання об’єднання майбутніх громад. Згідно з перспективним планом, тут має бути три громади – Самбірська, Новокалинівська, Рудківська.

Щоправда, був ще один варіант – лише дві, крім Новокалинівської. У результаті довгих дискусій, коли вислухали і самих сільських голів, дійшли висновку, що Самбірщина має бути поділена на Самбірську, Рудківську, Новокалинівську, Бісковицьку та Ралівську ОТГ. З таким рішення наші посланці і поїхали в область відстоювати свою правду. Чи почують голос громад?

А тим часом, горяни як сказали, так і зробили – прийнявши своє рішення про кількість ОТГ, подалися штурмувати кабінети Львівської ОДА. Півсотні осіб – це у принципі, немало. Дочекалися, що їх прийняв перший заступник губернатора Василь Лозинський, який уже приїжджав у гірський райцентр і свою позицію викладав – ми писали раніше. Чому не вийшов сам господар області Маркіян Мальський, поняття не маємо, але спілкування з людьми з горів пішло б на користь.  Та менше з тим… Очільники області сприйняли нарікання та аргументи нашої делегації і обіцяли подумати. Активісти твердять, що якщо їх у черговий раз не почують, то доведеться «брати» Київ.

Інших повідомлень з цього приводу наша редакція не отримувала. Люди змирилися?

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити