Горяни шукають сімейних лікарів

SambirWZ
180

Горяни  шукають сімейних  лікарів

На Старосамбірщині розпочався процес пошуку своїх сімейних лікарів. Головний медик району Юрій Войтів розповів, що люди приходять, цікавляться і записуються.

ЩОПРАВДА, уточнив він, наразі процес йде у тестовому режимі. Все нове, як відомо, гладко не йде, з’явилося багато організаційних моментів. Зокрема, медичний заклад треба перевести у статус автономного комунального підприємства, усі лікарі мають виробити електронний підпис і так далі… Юрій Ярославович також зазначив, що для сімейних лікарів уже придбали більше десяти комп’ютерів.

Наразі головний лікар не міг визначити, скільки відсотків населення поринули у пошуки сімейних лікарів, але мусимо нагадати, що відтягувати з цією справою не варто бодай би з тієї простої причини, що один лікар може обслуговувати не більше 2 тисяч пацієнтів. І добрий лікар дуже швидко здолає цю цифру. Тому спішіть. До слова, нас трішки дивує те, що самі сімейні лікарі слабо себе рекламують і припідносять. Мабуть, сподіваються на те, що автоматично дільничний лікар стане сімейним для цілих мікрорайонів. Так не буде, бо мудрий пацієнт шукатиме собі мудрого медичного захисника.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар