Гостей з нашого кордону уже відправили в рідні країни

SambirWZ
46

Гостей з нашого кордону уже відправили в рідні країни

Тему незаконної міграції через кордон ми торік визнали однією з пріоритетних – так часто у нас ловили громадян екзотичних країн, що просто диву давалися. Але одна справа згадати сам факт, а зовсім інша – розповісти, що ж із тими іноземцями потім відбувається. І в нагоді стала новина минулого тижня.

СПІВРОБІТНИКИ Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, поліції Львівщини спільно із працівниками Львівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України та Головного управління Державної міграційної служби у Львівській області виконали рішення суду про примусове видворення за межі України дев’ятьох нелегальних мігрантів, громадян Республіки Ірак… Якщо пригадуєте, саме громадяни цієї країни були гостями на наших кордонах. Не виключено, що це ті самі…  Але уже відлетіли у свої краї.

Заразом, правоохоронці нагадують, що останньої декади грудня у Львові виявили дев’ятьох іноземців (дві групи), які перебували на території України нелегально. Шестеро дорослих віком від 22 до 45 років та троє дітей, мали намір незаконно перетнути Державний кордон України в обхід пунктів пропуску.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити