Грамот спортовцям не бракувало, бо заслужили

SambirWZ
39

Грамот спортовцям не бракувало, бо заслужили

Є на Самбірщині добра традиція – вшановувати спортовців акурат напередодні, так би мовити, професійного свята. Як би там не було, але це ті люди, які не лише себе у формі тримають, а й приносять славу своєму місту чи селу. Зрештою, спорт стає шанованим, а спортсмени – авторитетами.

ТАК ОСЬ, минулої п’ятниці актову залу окупували фізкультурники, назвавши дійство «Культурно-спортивним святом». Спортсменів, вчителів фізичного виховання, керівників ОТГ та сільських рад, активістів спортивного руху вітали депутати Львівської обласної ради Олег Домчак, Володимир Кужидло, перший заступник голови Самбірської райдержадміністрації Петро Герман, керуючий справами Самбірської районної ради Михайло Павлючик і, як годиться, вручали грамоти лідерам.

Нагород було чимало. За сприяння Управління фізичної культури та спорту ЛОДА (керівник Роман Хім’як) в районі провели конкурс «Краща спортивна споруда – 2019». Відзначили 10 стадіонів. Безсумнівними лідерами стали споруди у Дублянах та Ваньовичах. Серед кращих – стадіони у Рудках, В.Баранецькій, Вільшанику, Михайлевичах, Корналовичах, Луках, Чайковичах, Воютичах. У презент отримали  сітки для воріт та кутовіпрапорці. Вшанували призерів чемпіонату району з футболу:

Вища ліга: В.Баранецька/Берестяни, Ралівка, Баранівці.

Перша ліга: Воютичі, Купновичі, Чайковичі.

Друга ліга:Вільшаник/Сіде, М.Білина, Кульчиці.

Вища ліга юнаки:Бісковичі, Верхівці, Рудки.

Перша ліга юнаки:Ваньовичі, Чайковичі, Погірці.

Нагороди отримали і вчителі фізичного виховання Олег Білиця, Ореста Зварич, Михайло Скіряк, Василь Савіцький, Олег Сенейко, Ігор Мазур та інші, юні шахісти з Ралівки, гирьовики з Бабино (тренер Роман Мних). Обласні відзнаки вручили Михайлу Цимбрилі, Івану Ковалику, Ігорю Мазуру, Миколі Драгану.

А спортивний сезон на Самбірщині триватиме до грудня. Ще будуть кубок «Золота осінь» серед юнаків та дорослих, кубок ОТГ, чемпіонат та кубок з міні-футболу, молодіжна спартакіада з семи видів спорту.

Руслан ХОМИН.

Вас це може зацікавити