Гриби з-під «Високого Замку» та Грозьово

SambirWZ
54

Гриби з-під «Високого Замку» та Грозьово

Офіс «Високого Замку» в центрі Самбора акурат біля музею «Бойківщина». Місце людне – явно не ліс, але минулого року сталася цікава несподіванка. Спочатку біля паркана виріс справжній помідор. Ми навіть здогадалися, звідки там узявся. Річ у тому, що кожного року влаштовуємо День журналіста, скликаючи друзів, і пригощаємо їх ковбасками на мангалі та овочевою «гіркою», у якій помідори чері займають чільне місце. Видно, хтось з гостей насінину ненароком висіяв.

НАШІ відвідувачі згодом дивувалися, як це може вирости в центрі міста великий помідоровий кущ, але ж виріс. І навіть плоди, незважаючи на осінню погоду, почервоніли. Треба сказати, що доглядав несподівану рослину наш приятель, працівник «Бойківщини» БогданШетерляк. Він же і спожив наш урожай. Але як тільки помідори почали дозрівати, на двох клумбах з’явилося ще одне диво – виросли справжні підпеньки: Ніде в центрі не ростуть, а у нас виросли – потішали ми себе, вихваляючи особливу ауру «Високого Замку». Ми навіщо вам про це згадуємо? Бо підпеньки з’явилися на тому ж місці минулого тижня знову. Пан Богдан назбирав їх майже цілий великий кульок.

От як не щастить на гриби, то не щастить, а вже як піде… Того ж таки дня зустріли Марію Баранецьку зі Самбора. Вона разом з родиною, основні у якій внучки Марічка і Оксанка, поверталися з відпочинку у Грозьово і не могли не похвалитися нам здобиччю «тихого полювання». Біляки – наче з малюнка. Коли ми перепитали у дівчаток, чи це, бува, не бабуся для них знайшла, хором відповіли, що самі. Значить заслужили окреме фото у «Високому Замку».

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити