Гроші будуть, але не вже…

SambirWZ
202

Гроші будуть, але не вже…

Добре, що хоч в часі епідемії мобільний зв’язок не відмінили і є можливість поспілкуватися. Ми так і робимо… Знаєте, що найбільше розхвилювало людей? Ні, не імовірність заслабнути, а сумні перспективи. Якщо вірити ЗМІ, то карантин продовжать ледь не до кінця квітня, а за що жити? Структури, які давали людям зарплату, не працюють і за що жити? Не кожна родина має такі статки, аби надовго залишатися без зарплат… 

ДО РЕЧІ, у попередньому спецвипуску ми робили опитування по країнам, де є наші люди, як у них буде з компенсаціями за вимушені прогули? Тарас Богович з Канади розповів про те, що тамтешній уряд виділив в межах 80 мільярдів доларів на матеріальні допомоги потерпілим від коронавірусу. Признатися, ми тоді щиро позаздрили канадійцям і подумали: у нас такого не буде, бо не може бути… Та ба… Наприкінці минулого тижня з’явилася новина про те, що держава виплатить українцям, які залишилися без роботи, або не зможуть працювати через карантин, фінансову допомогу у встановленому законодавством розмірі з так званого стабілізаційного фонду, який невдовзі сформують, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, додавши, що кошти платитимуть для того, аби люди змогли перебувати вдома у період карантину.

Загальна програма підтримки людей буде впроваджена у квітні-травні. Ведеться робота для того, щоб надати одноразову фінансову підтримку пенсіонерам на час карантину.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити