Гроші для бідних

SambirWZ
196

Гроші для бідних

37 вояків УПА – мешканців Самбірщини, як і раніше, отримуватимуть поміч до пенсії у розмірі 200 гривень у місяць. Вдови політв’язнів (більше 40 осіб) – по 100 гривень.

Депутати районної ради вділили і собі по 4 тисячі гривень на рік для того, щоб допомагати своїм виборцям, які потрапили у скрутне становище. Якщо ситуації у людей будуть геть нестерпними, здебільшого це стосується стану здоров’я, то обранці можуть звертатися і до резервного фонду голови райради. Це – 56 тисяч гривень на украй невідкладні проблеми.

Чи не найбільшу суму за програмами, прийнятими районною радою, обранці виділили на спів – фінансування проектів та мікропроектів – 900 тисяч гривень. Це та сума, яка притягуватиме у район кошти інших інституцій і завдяки цьому будемо в селах ремонтувати Народні доми, ФАПи, школи і таке інше… Цікавий момент – уперше в районному бюджеті заклали гроші на так званий мобільний соціальний офіс – 50 тисяч гривень. За ці гроші у села району виїжджатимуть працівники соціального захисту, які на місцях надаватимуть людям соціальні послуги.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар