Гроші на помешкання для сім’ї Героя уже в Самборі

SambirWZ
271

Гроші на помешкання для сім’ї Героя уже в Самборі

Виділивши кошти на житло для сімей військовослужбовців, полеглих на сході України, держава виставила стільки умов, що виконати їх надто складно і можна взагалі залишитися без житла. З цією проблемою стикнулася і мати двох дітей, вдова офіцера Вадима Суского, який віддав захисту Вітчизни 24 роки служби у Збройних Силах України, інформує прес-служба Самбірської міської ради.

За  виділені кошти пані Тетяні запропонували однокімнатну квартиру у Білгороддністровську. Виховувати доньку та сина в таких умовах було б знущанням над пам’яттю батька. Але й боротися осиротілій сім’ї не було сили.

На допомогу прийшли колишній міський голова Самбора Тарас Копиляк та депутат Верховної Ради Роман Мацола. Завдяки їхнім старанням сьогодні проблема вирішена позитивно. Для сім’ї знайшли відповідну квартиру в нашому місті. Розпорядженням голови Львівської ОДА кошти цільово скеровано до Самбірської міської ради. Хотілося б, щоб зміни у керівництві містом не затримали купівлі житла для сім’ї Суских.

А днями нам стало відомо, що війт села Воютичі Михайло Яремко так само клопочеться купівлею житла для двох родин місцевих Героїв. Як повідомив редакцію голова Самбірської районної ради Віталій Кімак, на Самбірщині створили комісію фахівців, які займатимуться проблемами воїнів АТО, родин загиблих. Це було його перше розпорядження на новій посаді.

 

Юрій БАРНА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар