Давайте вішати на паркані швейної фабрики усіх кандидатів і відразу, а не поодинці

SambirWZ
164

Давайте вішати на паркані швейної фабрики усіх кандидатів і відразу, а не поодинці

Вибори без скандалів – зовсім не вибори. Це ми знаємо віддавна. Щоправда, у кожну пору свої витівки, як правило,  більш осучаснені. А тут хтось пішов дивним шляхом двадцятирічної давності, коли фан-клуби писали по стінах.

ОДНОГО ранку сенсацією стало те, що на стіні «біржі праці» у Самборі хтось щось написав про одного з кандидатів Юрія Доскіча. Ми не дочитувалися, що саме, бо вважаємо нижче гідності читати по парканах чи стінах витвори писемного мистецтва не зовсім грамотних літописців, але переконані у тому, що якщо до цього випадку хтось ще нічого не чув про пана Доскіча, то тепер дізнався. І якщо опоненти так щиро його бояться, що ім’я можуть написати хіба темної ночі і мовчки, значить він чогось вартує. Художник не врахував, що на закладі є камери стеження і вирахувати його буде просто. І у Добромилі вночі  хтось порізав борди цього ж кандидата…

Усі претенденти, безперечно, люди шановані, бо інакше – навіщо йшли б у парламент? Але деякі поважні кандидати, витративши купу грошей на кольорові плакати, чи їх розповсюджувачів, взяли  та й обклеїли  стовпи агітками. Я не йду в депутати, але ніколи не дозволив би собі висіти на стовпі, приклеєним широким скотчем, і щоб на мене мухи какали. Кандидати К. і К. не посоромилися електроопор… Свого часу керівник СКП «Об’єднане» Євген Квас обіцяв карати ліпильників реклами на стовпи, бо двірникам важко здирати потім цю ганьбу… Те, що у центрі Самбора та біля «білого дому» стоять намети Василя Курія – кандидата в нардепи, не дивуємося, все нормально – наш мер Юрій Гамар з ним, судячи з усього, товаришує… Але ми звернули увагу минулої суботи на пікантну деталь. Свого часу з паркана швейної фабрики – роздоріжжя Бандери та Франка, влада розпорядилася зняти комерційну рекламу. Нам сподобався один аргумент: будуть водії їхати і читати борди, будуть пішоходи ходити – і до біди близько. Паркан на історичному валу біля фабрики очистили від банерів, а натомість побачили самотній портрет пана Курія. А тут вже цікаво стало – невже, зачудувавшись на нього, якийсь водій не вперіщиться у щось, чи у когось? Хоча, як тільки на багатоповерхівці на Шухевича з’явився Доскіч, здійнявся гвалт – незаконно! Якщо вішати на паркані майбутніх народних депутатів, то усіх і відразу, а не поодинці… Бо виглядає нечесно.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити