«Дайте дитині на операцію»

SambirWZ
207

«Дайте дитині на операцію»

Один з депутатів Старосамбірської районної ради попросився на кілька хвилин поквартирувати у нашому офісі зі своїм виборцем. Жінка писала заяву обранцеві, аби той допоміг грішми на лікування дитини. Дитина потребує операції, яка в Києві, а не за кордоном, коштує 150 тисяч гривень.

При цьому слуга народу твердить, що великої суми зі свого депутатського фонду виділити не може, буде звертатися до колег, але й ті не надто багаті у районі, де немало потребуючих. «Але прогрес є, – каже він, – бо з необхідних 150 тисяч одну третю уже зібрали. Це, до слова, лише праця лікарів, а ще медикаменти та довгий період реабілітації». У принципі, нічого нового ми вам не розповіли і нічого свіжого ви не прочитали. Але, як у нас кажуть, «шляхи трафляють» від того, що здоров’я чи життя людини в Україні нічого не вартує. Точніше, вартує принижень та випрошувань грошей на лікування. Дзядами ми стали і просвітку не видно… Не маєш грошей – помирай або жебракуй. І все це на дуже делікатному фоні закордонних вояжів перших осіб України. Ми собі міркуємо, що проблема навіть не у тому, що Президент з родиною орендував якийсь там острівець для відпочинку, а у тому, що після галасу, який здійняли журналісти, в інше місце на вакації полетіла сім’я Генпрокурора – їм наш галас – до одного місця. Ну, що їм до того, що жінка зі Старосамбірщини не годна назбирати 150 тисяч на операцію дитині в Україні, де медицина начебто безкоштовна, а пани лікуються у Феофанії людським коштом – вибачайте за емоції, але вони оправдані.

Довідка від того ж таки депутата райради: на рік на одного обранця райрада виділяє на потреби виборців 4 тисячі гривень. Дві з них він уже віддав – по тисячі кожному прохачеві, бо ситуації у них були дуже прикрі. Де ще кінець року і всі болячки людей? І як задовольнити? Ліпше б, зізнається, тих грошей взагалі не було, тоді легше безнадійно розводити руками, ніж роздавати виборцям суми, що їх не рятують.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар