Дарованому коню в зуби не дивляться, але й дарувальника хоч колись охота побачити

SambirWZ
180

Дарованому коню в зуби не дивляться, але й дарувальника хоч колись охота побачити

Минулого тижня був День сапера, а оскільки зараз війна, інженерні війська в особливій повазі. Тому й не дивно, що до іменинників приїхали гості. Спочатку військовики разом з народним депутатом України Ярославом Дубневичем помолилися на цвинтарі біля могил загиблих Героїв, а потім у військовій частині нардеп передав саперам ключі від нового позашляховика для фронту.

Ще один гість урочистостей, помічник-консультант іншого народного депутата Андрія Лопушанського Ігор Несторак передав військовикам два сертифікати на короткий відпочинок у Трускавці. Певна річ, кожен дарує те, що може, і дарованому коневі в зуби не дивляться, але місцевим спостерігачам видається, що з сусідом по округу (Дубневичем) пану Лопушанському не пощастило. Дубневич, не в образу сказано, де не посій – там сходить. А пана Лопушанського мало бачимо і відчуваємо. Саме тому у багатьох випадках представляти свого шефа на наших теренах доводиться Ігорю Нестораку. Мабуть, і йому вже складно брати на себе увесь удар, роздаровуючи 2 відпочинки на сотні вояків.

А знаєте, коли з’явилася нагода поспілкуватися зі Самбірським міським головою Юрієм Гамаром, то перепитали, чи відчуває він плече старшого товариша – Андрія Лопушанського. Юрій Петрович почав з міркувань про те, що вони зобов’язані жити дружно. І він відкритий до співпраці та ініціатив, зокрема, у питанні будови очисних споруд. На жаль, без лобіювання цієї проблеми міста обласного значення на рівні парламенту та уряду нічого не вийде…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар