Дев’ять членів комісії обиратимуть двох головних лікарів

SambirWZ
226

Дев’ять членів комісії обиратимуть двох головних лікарів

Старосамбірщина розпочала пошук претендентів на посаду генерального директора лікарні та медичного директора. Розпочала з того, що створила комісію, яка буде вивчати кандидатури претендентів.

ЯК І ВЕЛИТЬ закон, до складу комісії має увійти не менше дев’яти осіб. З висуванцями від трудового колективу проблем не було і голові ради Тетяні Терлецькій лишалося лише оголосити прізвища – Василь Чаплинський, Роман Лещишин та Галина Янів. Майже кожна фракція висувала у комісію своїх претендентів і у список для рейтингового голосування увійшло 6 осіб. Найбільше голосів отримали Михайло Губицький, Юрій Терлецький, Ігор Бегей. Проте немало питань викликало представництво громадських організацій. І хоч на Старосамбірщині вони є, однак це мають бути організації, які або медичного напрямку, або антикорупційного. Знайшлося таких аж п’ять і то у Львові. Це якраз та цікава обставина, яка трішки роздратувала депутатів, бо виходить так, що наших медичних очільників будуть обирати люди, які далекі від проблем та радощів Старосамбірщини. Але нічого не вдієш. Так ось, від громадськості до поважної комісії увійшли Дмитро Бешлей – Українське лікарське товариство, Андрій Волощак – ГО «Гармонія руху», той хоч наш, старосамбірський, та Юлія Вознюк – ГО «Антикорупційний моніторинг Львівщини».

Щоправда, у кулуарах сесії після того здійнялися емоції, бо начебто хтось з кимось бавиться у підкилимні забавки, хтось чиїсь голоси неправильно порахував. Емоцій було так багато, що здавалося: не комісію обирають, а уже головних лікарів. Почули ми і такі міркування: а що буде, коли сесія райради не дослухається до рішення комісії і не проголосує за тих претендентів, яких виставлять на оглядини? Ну, не знаємо, що буде, будемо без головних лікарів і надалі… 

Наразі у тих же кулуарах називають два прізвища претендентів Івана Медвідя та Олега Горбового, які начебто і мають поділити поміж собою дві керівні посади у медицині.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити